Mikołajkowy Turniej Rugby Dla Każdego – turniej podsumowujący program Rugby dla każdego w roku 2021, SP 37, os. Stalowe 18 Kraków, 4.12.2021

 

test

Podsumowaniem programu Rugby dla każdego w roku 2021 był turniej rugby w ramach wszystkich kategorii wiekowych.

W rozgrywkach uczestniczyły  dzieci i młodzież trenujące w ramach programu Rugby dla każdego i osiągające w roku 2021 wyniki sportowe. Rozegrane mecze w kategorii mini-żak/żak oraz młodzik/kadet. Natomiast, najmłodsi uczestnicy kategoria mikrus wzięły udział w grach i zabawach jajowatą piłką.

Tuż po zawodach mikołajkowych Prezes NHRK Kraków pogratulował uczestnikom osiągniętych wyników sportowych w ramach programu i zachęcał do dalszych treningów w ramach działalności prowadzonej przez NHRK Kraków.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali tradycyjne mikołajkowe prezenty.II Nowohucki Turniej Niepodległości Rugby, ul. Darwina 49 A Kraków, 13.11.2021

 

test

Dnia 13.11 br. na obiekcie sportowym NHRK Kraków ul. Darwina 49A zostały rozegrane towarzyskie zawody pomiędzy drużynami gospodarzy NHRK Kraków i gości KS Rugby Ruda Śląska.

Zawodnicy rywalizowali równocześnie na dwóch boiskach: mini żaki - boisko orlik, żaki - młodzicy oraz kadeci i juniorzy-boisko trawiaste. Oprócz rozgrywek zawodnicy mieli okazję zagrać w wymieszanych składach, a także integrować się podczas ciepłego poczęstunku. Zawody podsumował prezes NHRK Kraków Marian Paciorek, po czym wspólnie został odśpiewany Hymn Polski z okazji Święta Nieodległości.

Symboliczne puchary i trofea dla klubów oraz drużyn zostały wręczone po zawodach. Sędziami turnieju były sędziny rugby p. Aleksandra Drozd i Monika Dutka.

Turniej był już drugim, w zamyśle cyklicznym wydarzeniem, by w sportowy sposób dzieci i młodzież zaprzyjaźnionych klubów mogła uczcić to ważne patriotyczne Święto.Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Juvenia Kraków, ul. Na Błoniach 7 Kraków, 24.10.2021

 

test

W niedzielę, 24 października 2021 Zawodnicy Nowa Huta Rugby Klub wystartowali w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży -  XIII Turnieju Krakowskiego Obwarzanka.

Nowohuccy zawodnicy uczestniczący w programie Rugby dla każdego zajęli kolejno bardzo wysokie miejsca w kategorii Żak – 1 miejsce, w kategorii Mini-Żak 2 miejsce.

Niestety problemy epidemiczne nie pozwoliły na start w kategorii młodzik wychowanków NHRK. W kategorii Mikrus wszystkie drużyny uhonorowane zostały złotym medalem. Zawody II ligi Kadetów Rugby, K.S. Budowlani, Łódź ul. Górnicza 5, 23.10.2021

 

test

Kolejna wiktoria Nowa Huta Rugby Klub Kraków w rozgrywkach II Ligii kadetów grupa B w turnieju rozegranym w Łodzi.

W dniu 23 października 2021 zwycięską drużyną, po raz drugi okazał się nasz zespół, który pokonał 38:5 Budowlanych SA Łódź oraz 74:0 MKS Pogoń Awenta Siedlce.

Drugie miejsce przypadło Budowlanym SA Łódź, którzy wygrali 37:5 z MKS Pogoń Awenta Siedlce. Zawody sędziowali Mateusz Matyjak i Mirosław Żórawski.

Sukces drużyny był możliwy, dzięki systematycznej pracy treningowej którą prowadzi trener Wojtek w ramach programu.

 Dzień sportu, Zespół Szkół Specjalnych nr 14, os. Sportowe 28 Kraków, 15.10.2021

 

test

Nowa Huta Rugby Klub Kraków uczestniczył w organizacji  "Dnia Sportu" w Zespole Szkół Specjalnych nr 14 w Krakowie. Była to wyjątkowa impreza sportowa. Nasz klub reprezentowali Radosław Dela: trener i Bartłomiej  Czerniawski: animator sportowy.

Nasi przedstawiciele mieli przyjemność wraz z Michałem Gują z Akademia Sportu AZS AWF Kraków,  Anna Trener-Wierciak medalistka Igrzysk Paraolimpijskich Rio 2016 i Igor Woźniak bramkarz reprezentacji polski oraz Wisły Kraków AMP Futbol, medalista Euro 2021 poprowadzić zajęcia sportowe dla dzieci z placówki z elementami zabawy.

Przedstawiciele NHRK Kraków promowali dyscyplinę sportu jaką jest rugby. W trakcie imprezy nie zabrakło rozmów o sporcie i niepełnosprawności, emocje, uściski i wzruszeń. Był to bez wątpienia niesamowity, niezapomniany dzień.

 Zawody II ligi Kadetów Rugby, MKS Pogoń Awenta Siedlce, ul. Jana Pawła II Siedlce, 10.10.2021

 

test

W rozgrywkach II Ligi Kadetów grupa B, w turnieju rozegranym w Siedlcach w dniu 10 października 2021 zwycięską drużyną okazał się nasz zespół Nowa Huta Rugby Klub Kraków!, który pokonał 31:12 (12:5) Budowlanych SA Łódź oraz 38:0 (19:0) MKS Pogoń Awenta Siedlce.

Drugie miejsce przypadło Budowlanym SA Łódź, którzy wygrali 12:7 (12:0) z MKS Pogoń Awenta Siedlce. Zawody sędziował sędzia Giorgi Chubinidze.

To niewątpliwy sukces dla zawodników trenujących na co dzień w NHRK Kraków w ramach programu Rugby dla każdego.

 


Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Rugby Klub Częstochowa, ul. Kopalniana 4A Częstochowa, 10.10.2021

 

test

W niedzielę 10 października 2021r. w Częstochowie na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym odbył się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży.

W turnieju Wzięło w nim udział 7 klubów, które wystawiły 18 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: mikrus, mini żak, żak i młodzik. W sumie na stadionie można było zobaczyć blisko 200 zawodniczek i zawodników.

W klasyfikacji końcowej turnieju zawodnicy NHRK/Rugby dla każdego zajęli następujące punktowane miejsca: kategoria Mini-żak 3 miejsce, Żak – 2 miejsce

 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, ul. Bytomska 13 Ruda Śląska, 2.10.2021

 

test

W piękny sobotni dzień, 2 października ok. 250 zawodników w 4 kategoriach wiekowych, 18 drużyn reprezentujących 7 klubów wzięło udział w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Rudzie Śląskiej (VII ŚLŌNSKI TURNIYJ BAJTLI WE RUGBY).

Zawody zorganizowane zostały na obiekcie Burloch Arena.
Wychowankowie nowohuckiego klubu i programu Rugby dla każdego punktowali i w turnieju uzyskali kolejno Mini-Żak – 3 miejsce, Żak – 2 miejsce

 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, ul. Darwina 49 A Kraków, 25.09.2021

 

testW sobotę, 25 września br. na obiekcie sportowym NHRK, Narodowe Centrum Rugby 7 przy ul. Darwina 49A w Krakowie został zorganizowany Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Rugby. W turnieju wzięły udział, miedzy innymi dzieci i młodzież trenująca w ramach programu Rugby dla każdego w nowohuckim klubie.

Rywalizacja odbywała się w kategoriach: mikrus, mini żak, żak oraz młodzik. RTDiM w Nowej Hucie cieszył się sporym zainteresowaniem o czym może świadczyć wysoka frekwencja ponad 200 zawodników. W Turnieju wzięło udział aż 16 drużyn. Drużyny NHRK Kraków zajęły kolejno miejsca: Mini żak - 2 miejsce, Żak – 1 miejsce, Młodzik – 3 miejsce. W kategorii Mikrus – dzieci najmłodsze wszystkie drużyny otrzymały złoty medal.
Zgrupowania dochodzeniowe „Rugby dla każdego”, ul. Darwina 49 A Kraków, 5-9.07.2021, SP 37 os. Stalowe 18 Kraków, 23-27.08.2021

 

testOkolo 50 uczestników programu Rugby dla każdego wzięło czynny udział w dochodzeniowych zgrupowaniach letnich. Wszyscy uczestnicy w ramach zgrupowań byli pod opieką wykwalifikowanych trenerów/wychowawców.

W zgrupowaniach wzięli udział zawodnicy w wieku od 6 do 16 lat: kat. Mikrus, Mini-żak, Żak, Młodzik/Kadet. Starsi uczestnicy programu (kategoria Żak, Młodzik Kadet) odbywali zgrupowanie w terminie 5-9 lipca na obiekcie sportowym NHRK Kraków, młodsi (kategoria Mikrus i Mini Żak/Żak w terminie 23-27 sierpnia na boisku/hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 37.

W trakcie zgrupowań Klub zapewnił przeprowadzenie intensywnego cyklu treningowego Rugby dla każdego.
Podsumowanie sezonu - turniej wewnętrzny, ul. Darwina 49 A Kraków, 26.06.2021

 

testW ramach podsumowania sezonu wiosennego trenerzy klubowi NHRK Kraków: Tomasz Frań i Wojciech Urynowicz, prowadzący zajęcia w ramach programu Rugby dla każdego zorganizowali wewnętrzny turniej Rugby.

Na początek zostały rozegrane dwa mecze U14/U16 w Rugby 7. Między spotkaniami rywalizowali najmłodsi zawodnicy mini żaka i żaka. Finałem podsumowania sezonu był pokazowy mecz wszystkich uczestników zawodów.

Turniej Finałowy II Ligi Kadet, ul. Darwina 49 A Kraków, 6.06.2021

 

testDnia 05.06. 2021 obiekcie sportowym NHRK Kraków został rozegrany II Turniej - Finałowy II ligi kadetów U16. Drużyna NHRK ostatecznie zajęła II miejsce po dwóch Turniejach (29.05 i 05.06). W meczu o 1 miejsce musiała po raz kolejny uznać wyższość Milwaukee Ogniwo Sopot ulegając 29:7. Vice-mistrzostwo wywalczone przez zawodników NHRK jest bardzo cenne. Gratulacje dla drużyny, trenera, a także wszystkich sympatyków i działaczy wspierających młodych rugbistów z Nowej Huty. Vice-mistrzowie z Nowej Huty na co dzień trenują w ramach programu sportowego Rugby dla każdego.

Wielkie gratulacje!!!Turniej II Ligi Kadet, MKS Pogoń ul. Prusa 6 Siedlce, 29.05.2021

 

testW dniu 29 maja br. w Siedlcach rozegrano turniej II Ligi Kadetów U16 Rugby 10. Udział wzięło cztery zespoły, zwyciężyło Milwaukee Ogniwo Sopot przed Nowa Huta Rugby Klub Kraków i Master Pharm Rugby Łódź. Organizatorem był klub MKS Pogoń Siedlce.

Ostatecznie w rozgrywkach drużyna z Nowej Huty zajęła 2 miejsce.

Kolejność turnieju:

1.Milwaukee Ogniwo Sopot
2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków
3.Master Pharm Rugby Łódź
4.MKS Pogoń Siedlce

BRAWO!!!Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży ALTRAD DZIECIOM, MKS Pogoń ul. Prusa 6 Siedlce, 29.05.2021

 

testW Siedlcach 29 maja 2021r. rozegrano Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży impreza odbyły się na boiskach Agencji Rozwoju Miasta Siedlce w ramach projektu „Altrad Dzieciom”. W rozgrywkach uczestniczyło 25 drużyn z 10 klubów, łącznie na 7 boiskach za jajowatą piłką uganiało się około 350 dziewcząt i chłopców, grę kontrolowało 10 sędziów, a nad bezpieczeństwem czuwało 3 ratowników medycznych.Drużyny z Nowej Huty trenujące w ramach programu Rugby dla każdego zajęły w tym ważnym turnieju w kategorii Mini-żak i Młodzik wysokie czwarte miejsca.


Test mecze, ul. Darwina 49 A Kraków, 22.05.2021

 

testDnia 22 maja 2021 na obiekcie NHRK Kraków zawodnicy trenujący w ramach programu rozegrali cykl test meczy w ramach wszystkich kategorii wiekowych. W towarzyskich meczach rywalizowali miedzy sobą i z przyjezdnymi drużynami Klubu Rugby Rzeszów.3 maja 2021 zajęcia odwołane

 

flagInformujemy, że w dniu 03.05.2021 Święto Konstytucji 3 Maja (poniedziałek) zajęcia treningowe Rugby dla każdego nie odbędą się. Wszystkich uczestników i  zainteresowanych zapraszamy na kolejne treningi!

Do zobaczenia!

Zdalne zajęcia treningowe ze względu na COVID – 19

 

covidInformujemy, że od dnia 26.03.2021 do odwołania Nowa Huta Rugby Klub prowadzi zajęcia treningowe RUGBY DLA KAŻDEGO skierowane do dzieci i młodzieży z terenu Gminy Miejskiej Kraków w sposób zdalny. Tryb zdalny zostaje wprowadzony ze względu na niebezpieczeństwo zakażenia Covid-19 na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19.03.2021 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Plan zajęć i kontakt do Zespołu Trenerskiego znajduje się w zakładce Harmonogram ZajęćZajęcia w ramach "Rugby dla każdego" wracają do trybu treningów tradycyjnych

 

wracamyJest nam niezmiernie miło poinformować, że od dnia 19.04.2021 zajęcia treningowe RUGBY DLA KAŻDEGO skierowane do dzieci i młodzieży z terenu Gminy Miejskiej Kraków wracają do trybu treningów tradycyjnych zgodnie z podanym harmonogramem.

Tym samym tryb pracy zdalnej zostaje zawieszony.15 marca 2021 ruszyła kolejna edycja programu "Rugby dla każdego"

 

startJuż 15 marca 2021 ruszyła kolejna edycja programu „Rugby dla każdego”.

Treningi mają przede wszystkim rozbudzać w dzieciach i młodzieży sportową pasję. Rugby dostarcza uczestnikom wiele zabawy i radości oraz stwarza świetną okazję do wzajemnej integracji. Zapisy na bezpłatne zajęcia prowadzą klubowi trenerzy Nowa Huta Rugby Klub Kraków: Barbara Wikiera, Wojciech Urynowicz oraz Tomasz Frań.

Kontakt tel. 694 819 074Copyright © 2015 NHRK KRAKÓW Wszelkie prawa zastrzeżone.