"Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży Krakowskiego Obwarzanka" - Juvenia, ul. Na Błoniach 7 Kraków, 19.05.2019

rtdim_obwarzanekW niedzielę, 19 maja 2019 na stadionie Juvenii w Krakowie rozegrano XI Turniej Krakowskiego Obwarzanka dla dzieci i młodzieży. W zawodach rywalizowano w czterech kategoriach wiekowych na starcie stanęły 22 drużyny (mikrus - 5, mini żak -7, żak - 6 i młodzik - 4).

W kategorii mikrus grano każdy z każdym, nie licząc punktów, gdyż w tej kategorii każda drużyna była zwycięska a każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal za udział w turnieju.

W kategorii mini-żak zwyciężyła drużyna Nowa Huta Rugby Klub, a zawodnik z NHRK Kamil Lubera został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju w swej kategorii wiekowej. W żakach najlepsi okazali się goście z zagranicy, którzy przyjechali z czeskiego Havirova. W młodziku wygrała drużyna gospodarzy – Juvenii Kraków.

Klasyfikacja Mini-Żak 1. NHRK 2. Hegemon Akademia Rugby 3. Juvenia Kraków 4. Ruda Śląska 5. RC Havirov 6. RC Częstochowa 7. Koliber Sosnowiec

Klasyfikacja Żak 1. RC Havirov 2. NHRK 3. Ruda Śląska 4. Biało Czarni Nowy Sącz 5. BBRC Łódź 6. RC Częstochowa

Klasyfikacja Młodzik 1. Juvenia Kraków 2. BBRC Łódź 3. R.C. Częstochowa. 4. NHRK Kraków