Turniej Niepodległości NHRK Kraków - Nowa Huta Rugby Klub, ul. Darwina 49 A Kraków, 07.11.2020

turniej_niepodleglosciNa obiekcie sportowym NHRK Kraków został rozegrany I Niepodległościowy Turniej Rugby Dzieci i Młodzieży. Ze względu na sytuację epidemiczną covid-19 zawody miały charakter wewnątrz klubowy.

Na początku mini-żaki odśpiewały Hymn Polski. Zawodnicy mikrus i mini-żak podzieleni zostali na trzy drużyny i rywalizowali w systemie każdy z każdym po 3 rundy. Po zakończeniu zmagań i dekoracji pamiątkowymi medalami przyszedł czas na starszych zawodników. Zawodnicy żaka i młodzika zostali podzieleni na dwie drużyny. Rozegrali mecze sparingowe 2 x 12 minut oraz 2 x 11 minut. Dla młodszych kolegów była to okazja do zobaczenia takich elementów jak szarże, młyny, auty czy też kopy na słupy. Starsi zawodnicy na podsumowanie zostali również nagrodzeni pamiątkowymi medalami. Trenerzy i Zarząd Klubu, nie tylko gratulowali widowiskowej gry, ale również zaangażowania w treningi Rugby dla każdego pomimo ciężkiej sytuacji epidemicznej.