Turniej Mikołajkowy NHRK Kraków podsumowujący program Rugby dla każdego w roku 2020 Kraków - Nowa Huta Rugby Klub Kraków, ul. Darwina 49 A Kraków, 05.12.2020

 

mikolajki_2020Podsumowaniem programu Rugby dla każdego w roku 2020 był turniej rugby w ramach wszystkich kategorii wiekowych. W rozgrywkach uczestniczyły dzieci i młodzież trenujące w ramach programu Rugby dla każdego i osiągające w raku 2020 wymierne wyniki sportowe.

Na dużym boisku zostały rozegrane wewnętrzne mecze w kategorii żak, młodzik oraz kadet. Natomiast na orliku miał miejsce Mini Turniej Rugby Tag, gdzie drużyna klubowe (Rugby dla każdego) mikrusów i mini żaków zmierzyła się z dwoma składami zawodników ze Szkoły Podstawowej nr 103 w Krakowie. Na zakończenie turnieju nie zabrakło ciepłego poczęstunku oraz prezentów od Świętego Mikołaja. Tuż po zawodach mikołajkowych odbyło się spotkanie Zarządu Klubu z dziećmi i młodzieżą trenującą w NHRK Kraków. Zarząd podsumował dobiegający końca w 2020 rok Program i wręczył mikołajkowe podarunki. Prezes NHRK Kraków pogratulował uczestnikom osiągniętych wyników sportowych w ramach programu i zachęcał do dalszych treningów w ramach działalności prowadzonej przez NHRK Kraków. W trakcie zawodów i w czasie spotkania. Prezes Marian Paciorek informował o wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kraków w realizacji programu.Copyright © 2015 NHRK KRAKÓW Wszelkie prawa zastrzeżone.