Turniej Finałowy II Ligi Kadet, ul. Darwina 49 A Kraków, 6.06.2021

 

testDnia 05.06. 2021 obiekcie sportowym NHRK Kraków został rozegrany II Turniej - Finałowy II ligi kadetów U16. Drużyna NHRK ostatecznie zajęła II miejsce po dwóch Turniejach (29.05 i 05.06). W meczu o 1 miejsce musiała po raz kolejny uznać wyższość Milwaukee Ogniwo Sopot ulegając 29:7. Vice-mistrzostwo wywalczone przez zawodników NHRK jest bardzo cenne. Gratulacje dla drużyny, trenera, a także wszystkich sympatyków i działaczy wspierających młodych rugbistów z Nowej Huty. Vice-mistrzowie z Nowej Huty na co dzień trenują w ramach programu sportowego Rugby dla każdego.

Wielkie gratulacje!!!Turniej II Ligi Kadet, MKS Pogoń ul. Prusa 6 Siedlce, 29.05.2021

 

testW dniu 29 maja br. w Siedlcach rozegrano turniej II Ligi Kadetów U16 Rugby 10. Udział wzięło cztery zespoły, zwyciężyło Milwaukee Ogniwo Sopot przed Nowa Huta Rugby Klub Kraków i Master Pharm Rugby Łódź. Organizatorem był klub MKS Pogoń Siedlce.

Ostatecznie w rozgrywkach drużyna z Nowej Huty zajęła 2 miejsce.

Kolejność turnieju:

1.Milwaukee Ogniwo Sopot
2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków
3.Master Pharm Rugby Łódź
4.MKS Pogoń Siedlce

BRAWO!!!Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży ALTRAD DZIECIOM, MKS Pogoń ul. Prusa 6 Siedlce, 29.05.2021

 

testW Siedlcach 29 maja 2021r. rozegrano Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży impreza odbyły się na boiskach Agencji Rozwoju Miasta Siedlce w ramach projektu „Altrad Dzieciom”. W rozgrywkach uczestniczyło 25 drużyn z 10 klubów, łącznie na 7 boiskach za jajowatą piłką uganiało się około 350 dziewcząt i chłopców, grę kontrolowało 10 sędziów, a nad bezpieczeństwem czuwało 3 ratowników medycznych.Drużyny z Nowej Huty trenujące w ramach programu Rugby dla każdego zajęły w tym ważnym turnieju w kategorii Mini-żak i Młodzik wysokie czwarte miejsca.


Test mecze, ul. Darwina 49 A Kraków, 22.05.2021

 

testDnia 22 maja 2021 na obiekcie NHRK Kraków zawodnicy trenujący w ramach programu rozegrali cykl test meczy w ramach wszystkich kategorii wiekowych. W towarzyskich meczach rywalizowali miedzy sobą i z przyjezdnymi drużynami Klubu Rugby Rzeszów.3 maja 2021 zajęcia odwołane

 

flagInformujemy, że w dniu 03.05.2021 Święto Konstytucji 3 Maja (poniedziałek) zajęcia treningowe Rugby dla każdego nie odbędą się. Wszystkich uczestników i  zainteresowanych zapraszamy na kolejne treningi!

Do zobaczenia!

Zajęcia w ramach "Rugby dla każdego" wracają do trybu treningów tradycyjnych

 

wracamyJest nam niezmiernie miło poinformować, że od dnia 19.04.2021 zajęcia treningowe RUGBY DLA KAŻDEGO skierowane do dzieci i młodzieży z terenu Gminy Miejskiej Kraków wracają do trybu treningów tradycyjnych zgodnie z podanym harmonogramem.

Tym samym tryb pracy zdalnej zostaje zawieszony.Zdalne zajęcia treningowe ze względu na COVID – 19

 

covidInformujemy, że od dnia 26.03.2021 do odwołania Nowa Huta Rugby Klub prowadzi zajęcia treningowe RUGBY DLA KAŻDEGO skierowane do dzieci i młodzieży z terenu Gminy Miejskiej Kraków w sposób zdalny. Tryb zdalny zostaje wprowadzony ze względu na niebezpieczeństwo zakażenia Covid-19 na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19.03.2021 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Plan zajęć i kontakt do Zespołu Trenerskiego znajduje się w zakładce Harmonogram Zajęć15 marca 2021 ruszyła kolejna edycja programu "Rugby dla każdego"

 

startJuż 15 marca 2021 ruszyła kolejna edycja programu „Rugby dla każdego”.

Treningi mają przede wszystkim rozbudzać w dzieciach i młodzieży sportową pasję. Rugby dostarcza uczestnikom wiele zabawy i radości oraz stwarza świetną okazję do wzajemnej integracji. Zapisy na bezpłatne zajęcia prowadzą klubowi trenerzy Nowa Huta Rugby Klub Kraków: Barbara Wikiera, Wojciech Urynowicz oraz Tomasz Frań.

Kontakt tel. 694 819 074Turniej Mikołajkowy NHRK Kraków podsumowujący program Rugby dla każdego w roku 2020 Kraków - Nowa Huta Rugby Klub Kraków, ul. Darwina 49 A Kraków, 05.12.2020

 

mikolajki_2020Podsumowaniem programu Rugby dla każdego w roku 2020 był turniej rugby w ramach wszystkich kategorii wiekowych. W rozgrywkach uczestniczyły dzieci i młodzież trenujące w ramach programu Rugby dla każdego i osiągające w raku 2020 wymierne wyniki sportowe.

Na dużym boisku zostały rozegrane wewnętrzne mecze w kategorii żak, młodzik oraz kadet. Natomiast na orliku miał miejsce Mini Turniej Rugby Tag, gdzie drużyna klubowe (Rugby dla każdego) mikrusów i mini żaków zmierzyła się z dwoma składami zawodników ze Szkoły Podstawowej nr 103 w Krakowie. Na zakończenie turnieju nie zabrakło ciepłego poczęstunku oraz prezentów od Świętego Mikołaja. Tuż po zawodach mikołajkowych odbyło się spotkanie Zarządu Klubu z dziećmi i młodzieżą trenującą w NHRK Kraków. Zarząd podsumował dobiegający końca w 2020 rok Program i wręczył mikołajkowe podarunki. Prezes NHRK Kraków pogratulował uczestnikom osiągniętych wyników sportowych w ramach programu i zachęcał do dalszych treningów w ramach działalności prowadzonej przez NHRK Kraków. W trakcie zawodów i w czasie spotkania. Prezes Marian Paciorek informował o wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kraków w realizacji programu.Turniej Niepodległości NHRK Kraków - Nowa Huta Rugby Klub, ul. Darwina 49 A Kraków, 07.11.2020

 

turniej_niepodleglosciNa obiekcie sportowym NHRK Kraków został rozegrany I Niepodległościowy Turniej Rugby Dzieci i Młodzieży. Ze względu na sytuację epidemiczną covid-19 zawody miały charakter wewnątrz klubowy.

Na początku mini-żaki odśpiewały Hymn Polski. Zawodnicy mikrus i mini-żak podzieleni zostali na trzy drużyny i rywalizowali w systemie każdy z każdym po 3 rundy. Po zakończeniu zmagań i dekoracji pamiątkowymi medalami przyszedł czas na starszych zawodników. Zawodnicy żaka i młodzika zostali podzieleni na dwie drużyny. Rozegrali mecze sparingowe 2 x 12 minut oraz 2 x 11 minut. Dla młodszych kolegów była to okazja do zobaczenia takich elementów jak szarże, młyny, auty czy też kopy na słupy. Starsi zawodnicy na podsumowanie zostali również nagrodzeni pamiątkowymi medalami. Trenerzy i Zarząd Klubu, nie tylko gratulowali widowiskowej gry, ale również zaangażowania w treningi Rugby dla każdego pomimo ciężkiej sytuacji epidemicznej.XII Turniej krakowskiego obwarzanka - Juvenia, ul. Na Błoniach 7 Kraków, 07.10.2020

 

obwarzanek2W sobotę, 07 października 2020 Zawodnicy Nowa Huta Rugby Klub wystartowali w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży - XII Turnieju Krakowskiego Obwarzanka.

Nowohuccy Młodzicy (2007 i 2008) rozegrali Turniej w formule X i zmierzyli się z dwoma składami gospodarzy: Juvenią Kraków. Zawodnicy NHRK - Rugby dla każdego ostatecznie zajęli w turnieju II miejsce. W kategorii Mini-Żak drużyna z Nowej Huty zajęła wysokie trzecie miejsce.Turniej NHRK Kraków „Zajrzyj do Huty" - Plac przy Muzeum Historycznym Miasta Krakowa, os. Centrum E 1 Kraków, 20.09.2020

 

zajrzyj_do_huty2Dnia 20 września 2020 rozegrany został Międzyszkolny Turniej Rugby TAG "Zajrzyj do Huty". Uczniowie trzech szkół, którzy na co dzień odbywają treningi w ramach programu w NHRK rywalizowali między sobą na wytyczonym placu promując przy okazji swoją dyscyplinę.

Pomiędzy meczami w ramach zawodów zostały rozegrane również pokazowe mecze młodzików w odmianie Rugby Touch. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród widzów, którzy z zaciekawieniem obserwowali rozgrywki nieznanej im dotąd dyscypliny. Dzięki tej akcji pozyskano kolejnych młodych uczestników programu Rugby dla każdego, ale także sympatyków jajowatej piłki. W trakcie turnieju przedstawiciele NHRK prowadzili kampanię medialną rozdając ulotki promujące zajęcia w ramach programu oraz informując osoby zainteresowane wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kraków w realizacji programu.Sukcesy naszych drużyn

 

jarocinDrużyna trenera Wojciecha Urynowicza trenująca w ramach projektu "Rugby dla każdego" wzięła udział w 2-dniowym wyjeździe do Jarocina. W sobotę zawodnicy odbyli jednostkę treningową na boisku oraz mieli okazję na relaks i integrację w Aquaparku. W niedzielę rocznik 2006 i 2007 wywalczył na zaległym Finałowym Turnieju w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików za sezon 2019/20 III miejsce. 

Młodsi zawodnicy (rocznik 2008 i 2007) również trenujący u trenera Urynowicza w ramach projektu wzięli udział w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży. Drużyna młodzika wywalczyła I miejsce pokonując pewnie wszystkich rywali.Mówią o nas w mediach!

 

W Kronice Krakowskiej TVP z dnia 18.05.2020 o godz. 7:30 pojawiła się krótka wzmianka o naszej aktywności podczas akcji #zostańwdomu - Rugby dla każdego. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem od 9 min i 30 sek.

https://krakow.tvp.pl/48096910/18052020-0730?fbclid=IwAR2LSeDyqY0AB0_gSm4KXH2OeCXOuxiOHSC-udaU6tDtQ6LHibGgIjb0OnkPolub nas na Facebooku

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzania i polubienia nas na Facebooku:

https://www.facebook.com/nowahutarugbyklub/
https://www.facebook.com/NRDiM/Pierwszy trening po odmrożeniu!

 

Zapraszamy na relację z pierwszego treningu po zdjęciu obostrzeń związanych ze zwalczaniem i przeciwdziałaniem COVID-19."Mikołajkowy Turniej Rugby – zawody podsumowujące program Rugby dla każdego w roku 2019" - Szkoła Podstawowa nr 37, os. Stalowe 18 Kraków, 7.12.2019

 

mikolajki_2019Podsumowanie programu Rugby dla każdego w roku 2019 był turniej rugby w ramach wszystkich kategorii wiekowych. W rozgrywkach uczestniczyły dzieci i młodzież trenujące w ramach programu Rugby dla każdego i osiągające w raku 2019 wymierne wyniki sportowe. Tuż po zawodach mikołajkowych odbyło się spotkanie Zarządu klubu z dziećmi i młodzieżą trenującą w NHRK Kraków. Zarząd podsumował dobiegający końca w 2019 rok programu i wręczył mikołajkowe podarunki. Prezes NHRK Kraków pogratulował uczestnikom osiągniętych wyników sportowych w ramach programu i zachęcał do dalszych treningów w ramach działalności prowadzonej przez NHRK Kraków.

Zdalne zajęcia treningowe ze względu na COVID – 19

 

Informujemy, że w okresie od 09.04.2020 do 15.06.2020 Nowa Huta Rugby Klub prowadzi zajęcia treningowe dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Miejskiej Kraków w sposób zdalny.

Tryb zdalny zostaje wprowadzony na podstawie art. 15 r ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 i innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U.z 2020r poz.374 ze zm.)

Zajęcia treningowe zdalne zostały zatwierdzone przez podstawie Gminę Miejską Kraków i dzięki zaangażowaniu Gminy mogą się odbywać. Zajęcia treningowe zdalne prowadzone są przy użyciu narzędzi teleinformatycznych i mogą zostać przedłużone ze względu na rodzaj sytuacji epidemicznej w kraju.
"Towarzyski Turniej Rugby NHRK – RC Bełchatów" - KS Rugby Bełchatów, ul. Brzozowa 8A Bełchatów, 20.10.2019

 

belchatow_towarzyskiW niedziela dnia 20.10.2019 odbyły się zawody turniejowe pomiędzy drużynami młodzika i kadeta. Rugby Clubu Bełchatów gościli zaprzyjaźniony Nowa Huta Rugby Klub Kraków. Turniej odbył się na obiektach Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie pod patronatem Starosty Bełchatowskiego. Zawody pozwoliły obu klubą na sprawdzenie wielu wariantów gry zarówno w olimpijskiej jak i klasycznej odmianie Rugby. Kadeci z Nowej Huty okazali się bezlitośni dla swoich rywali wygrywając wszystkie spotkania i zdobywając pierwsze miejsce w swej kategorii. Młodzicy natomiast prowadzili wyrównane gry kontrolne. Drużyna młodzik z Nowej Huty zajęła 3 miejsce za dwoma drużynami gospodarzy.

Copyright © 2015 NHRK KRAKÓW Wszelkie prawa zastrzeżone.